top of page
  • parafianiemirow

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2023

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2023

Drodzy Parafianie i Goście!

Boże Narodzenie jest świętem miłości wcielonej. To czas zatrzymania się nad dobrocią Boga, który wyszedł na spotkanie, by przekazać nam Prawdę, która zbawia i chce uczynić nas uczestnikami swojej przyjaźni i życia. Z tej okazji naszym Drogim Parafianom i Gościom pragnę złożyć najserdeczniejsze Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe.

Życzę Wam, aby przyjście na świat Jezusa napełniło Was mocną wiarą, gorącą miłością i niegasnącą nadzieją. Pozwólmy, aby tajemnica Bożego Narodzenia ożyła w nas, aby Jezus narodził się w nas na nowo i działał przez nas. Życzę, aby ten Boży czas był okazją do zatrzymania, radości i zamyślenia się nad dobrocią i wielkością naszego Pana. Niech Boże Dziecię obdarza wszystkich pokojem, pomyślnością w codziennych staraniach i troskach oraz obfitością wszelkich łask. Życzę wszystkim szczęśliwych, błogosławionych Świąt w wierze, w miłości Boga i w pokoju z bliskimi.

 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE

Drohiczyn, dnia 25 maja 2024 r. Czcigodni Duszpasterze, Drogie Siostry Zakonne, Osoby Konsekrowane, Kochani Diecezjanie, Jako że w tym roku upływa okrągła, 25. rocznica Wizyty Apostolskiej św. Jana Pa

Comments


bottom of page