top of page
  • parafianiemirow

Życzenia na Nowy Rok 2023

1. Życzenia na Nowy Rok:

zyć wspaniałego Nowego Roku 2013. Niech O północy weszliśmy w Nowy Rok Pański 2023. W tym pięknym dniu, wszyscy składamy sobie życzenia.

Pan Bóg też ma względem nas życzenia. Podobnie jak życzymy sobie nawzajem zdrowia, i Bóg życzy nam zdrowia. Ale naprawdę zdrowy człowiek to ten, który ma zdrową duszę i serce.

Bóg życzy nam szczęścia i długich lat życia. Pamiętajmy jednak, że największe nawet szczęście na ziemi ma swój koniec. Bóg życzy nam szczęścia wiecznego, które się nigdy nie kończy.

Nasz Ojciec w Niebie życzy nam pełnej i prawdziwej radości, która płynie z czystego sumienia. Bóg chce naszej pomyślności doczesnej, ale ostrzega, abyśmy nie przywiązali do dóbr ziemskich całego naszego serca.

Pierwszy dzień Nowego Roku jest dniem modlitw o pokój. Bóg wie, że człowiek może żyć w kraju, w którym nie ma wojny, ale ludzie mogą mieć niepokój w sercach. Bóg życzy nam pokoju nie tylko między narodami, ale także pokoju w naszych sercach.

Wskazując nam w pierwszym dniu Nowego Roku Maryję, Kościół chce nam powiedzieć, że przyszłość, z całą jej niepewnością, najlepiej ubezpieczymy w dłoniach Matki Jezusa i naszej.

Wkraczamy, zatem w Nowy Rok ufni w Bożą pomoc i Bożą obecność w naszych rodzinach i domach.

Do życzeń, jakie sobie składacie w dniu dzisiejszym, dołączam się i ja, jako Wasz duszpasterz.

Bracia i Siostry!

Życzę Wam wszystkim, abyście puste karty nowego kalendarza zapisywali wszelakiego rodzaju dobrem i potrafili tym dobrem dzielić się z innymi.

Szczęśliwego i obfitego w Bożą łaskę, i ludzką życzliwość Nowego Roku!


Bóg obdarza wszystkich swoim błogosławieństwem i potrzebnymi darami. Choć Nowy Rok to niewiadoma to jedno jest pewne – nie jesteśmy sami, z nami jest Bóg, a on jest Panem historii i czasu. Niech On nas wszystkich wspiera, prowadzi

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page