top of page
  • parafianiemirow

Życzenia Wielkanocne 2023 r.

Drodzy Parafianie i Goście!

Święta wielkanocne to największe i najradośniejsze święta chrześcijańskie. Św. Paweł podpowiada, że gdyby Chrystus nie zmartwychwstał, to próżna była by nasza wiara i próżny byłby nasz ziemski trud. To dzięki zmartwychwstaniu Jezusa wszystko co w naszym życiu dobre, piękne, szlachetne, naznaczone miłością będzie trwało wiecznie.

Dlatego z okazji Świąt Wielkanocnych pragnę wam drodzy parafianie i mili goście złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech ta radość wielkanocna promieniuje i oświetla całe wasze codzienne życie, niech w waszych rodzinach, miejscach pracy, i codziennych relacjach zawsze zmartwychwstaje dobro, prawda, miłość, zgoda i życzliwość.

Niech zmartwychwstały Pan obdarza was swoim błogosławieństwem, czyli dobrze życzy wam i waszym rodzinom. Niech obdarza łaską dobrego zdrowia, dodaje sił do pracy, i do pokonywania wszelkich trudności dnia codziennego. Niech wszystko co dobre jak w przyrodzie się zazieleni i zakwitnie, w Waszym życiu osobistym, zawodowym małżeńskim i rodzinnym.

Niech blask Pustego Grobu naszego Pana nieustannie wam przypomina, że na grobie nic się nie kończy –przeciwnie – dopiero wszystko się zaczyna! Niech przywraca pogodę ducha i nadzieję, że w ostatecznym rozrachunku dobro zawsze zwycięży zło, prawda kłamstwo, a miłość nienawiść.

Zdrowych, radosnych, przeżytych w atmosferze zgody, miłości i życzliwości Świąt Wielkanocnych z całego serca wam życzę! Alleluja!

Ks. Dariusz Tworkowski

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page