top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 11 grudnia 2022r.III Niedziela Adwentu

Ogłoszenia Parafialne

11 grudnia 2022r.

III Niedziela Adwentu

1. Składam serdeczne Bóg zapłać ks. mgr Wojciechowi Łuszczyńskiemu Redaktorowi Tygodnika Katolickiego Niedziela-

- za przyjęcie zaproszenia i przeprowadzenie Rekolekcji Adwentowych w naszej parafii. Bóg zapłać za głębokie poruszające serca i nasze sumienia Słowo Boże. A na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia ks. Wojciechowi życzymy wielu łask od Nowo Narodzonej Bożej Dzieciny

2. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy pomogli, by te rekolekcje mogły się odbyć Państwu Joannie i Maciejowi Mormol ich Restauracji Wczasowa za obiad w piątek., Pani Marioli Butkiewicz za stołowanie kapłanów w sobotę i niedzielę, Pani anonimowej z Niemirowa za jajka, Państwu Kamili i Arturowi Gackim za kolację w piątek.

.

3. W środę od 10.00 pragnę odwiedzić chorych z posługa sakramentalna przed świętami proszę zgłaszać do mnie takie osoby.


4. Roraty w tym tygodniu w naszej parafii w środę i sobotę o godz. 17.00 .

5. W zakrystii można nabywać opłatek na stół wigilijny.


6. 13.12 Wspomnienie Św. Łucji, dziewicy i męczennicy.


7. 14.12. Wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prezbitera o doktora kościoła.


8. 17.12 Przypada 86 rocznica urodzin papieża Franciszka. Polećmy w modlitwie dostojnego jubilata.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE

Drohiczyn, dnia 25 maja 2024 r. Czcigodni Duszpasterze, Drogie Siostry Zakonne, Osoby Konsekrowane, Kochani Diecezjanie, Jako że w tym roku upływa okrągła, 25. rocznica Wizyty Apostolskiej św. Jana Pa

Comments


bottom of page