top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 12 czerwca 2022 r. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Ogłoszenia Parafialne

12 czerwca 2022 r.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej1. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa- Boże Ciało- suma w kościele o godz. 10.00.

2. Trasa procesji Bożego Ciała będzie jak w ubiegłym roku przebiegała wokół rynku. Ołtarze będę ustawione w parku. Za każdy ołtarz jest odpowiedzialna kierowniczka i ulica, która ma jej pomagać, tzn. zakup kwiatów, obrusy i dywan. I ołtarz naprzeciwko Pani Bożeny Bojko i ona jest kierowniczką tego ołtarza, pomaga jej ul Cmentarna. II ołtarz koło świetlicy- kierowniczka Pani Marta Hodun- pomaga jej ul. Brzeska. III Ołtarz w parku w/w Pana Antoniego Kusznerczuka – kierowniczka pani Halina Doroszkiewicz, pomaga jej Ul. Zamkowa. IV- ołtarz w/w plebanii- kierowniczka Pani Mariola Butkiewicz- pomaga jej ul Szpitalna i Pl. Wyzwolenia

3. . Przez cała Oktawę Bożego Ciała Nieszpory Eucharystyczne i procesja po Mszy Św. o godz. 18.00. , a w niedzielę po 12 procesja wokół kościoła.


4. Dzisiaj zakończenie czasu spowiedzi i Komunii Św. Wielkanocnej.


5. 13.06 Wspomnienie Św. Antoniego z Padwy. To także dzień Imienin J. E. Ks. Bpa Antoniego Dydycza, Biskupa Seniora Diecezji Drohiczyńskiej. W modlitwie polećmy Bogu dostojnego Solenizanta.


6. 14.06. Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.


7. 17.06. Wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE

Drohiczyn, dnia 25 maja 2024 r. Czcigodni Duszpasterze, Drogie Siostry Zakonne, Osoby Konsekrowane, Kochani Diecezjanie, Jako że w tym roku upływa okrągła, 25. rocznica Wizyty Apostolskiej św. Jana Pa

Comments


bottom of page