top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 12 grudnia 2021r. III Niedziela Adwentu

Zaktualizowano: 11 gru 2021

Ogłoszenia Parafialne

12 grudnia 2021r.

III Niedziela Adwentu

1. Składam serdeczne Bóg zapłać ks. kanonikowi dr Tomaszowi Szmurło- proboszczowi par. Repki- Szkopy-

- za przyjęcie zaproszenia i przeprowadzenie Rekolekcji Adwentowych w naszej parafii. Bóg zapłać za głębokie poruszające serca i nasze sumienia Słowo Boże. A na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia ks. Tomaszowi życzymy wielu łask od Nowo Narodzonej Bożej Dzieciny

2. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy pomogli, by te rekolekcje mogły się odbyć Pani Stasi Marczuk, to Ona przez trzy dni stołowała kapłanów, . Także składam serdeczne Bóg zapłać pani Stasi za pyszne ciasta, za częstą pomoc kulinarną ks. proboszczowi., Bóg zapłać Pani anonimowej z Sutna za przepyszne ciasto, Pani Marioli Butkiewicz za przepyszne pączki, Pani anonimowej z Niemirowa za jajka, Państwu Mari i Zbigniewowi Filipkowskim za kolację w piątek i Państwu Kamili i Arturowi Gackim za kolację w sobotę.

3. We czwartek 6 mężczyzn z Sutna wycięło i przywiozło z parafialnej olszyny 4 ogromne przyczepy drzewa. Pracowali: Szczepan i Piotrek Lewkowicz, Norbert Lewkowicz, Andrzej Kałanczyński, Witold Pawluczuk i Adam Sadowski. Składam serdeczne Bóg zapłać.

.

4. W środę od 10.00 pragnę odwiedzić chorych z posługa sakramentalna przed świętami proszę zgłaszać do mnie takie osoby. W środę o godz.16.00 przybędzie do naszej parafii Obraz Matki Bożej Łaskawej, przybędzie z parafii Kleszczele, jest to Obraz z Radzymina ten sam który ocalił Polskę w 1920 r. przed nawała bolszewicką. To akcja , którą organizuje Wspólnoty Nieustającego Różańca Świętego- ksiądz z Diecezji Siedleckiej, pielgrzymuje z tym obrazem po parafiach nadgranicznych i organizuje modlitwę za Ojczyznę. Zapraszam wszystkich w środę na godz. 16.00 Modlitwa różańcowa za Ojczyznę i o 17.00 Msza Święta Roratnia.

5. Roraty w tym tygodniu w naszej parafii w środę i sobotę o godz. 17.00 .

6. W zakrystii można nabywać opłatek na stół wigilijny.


7. 13.12 Wspomnienie Św. Łucji, dziewicy i męczennicy.


8. 14.12. Wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prezbitera o doktora kościoła.


9. 17.12 Przypada 85 rocznica urodzin papieża Franciszka. Polećmy w modlitwie dostojnego solenizantaOstatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE

Drohiczyn, dnia 25 maja 2024 r. Czcigodni Duszpasterze, Drogie Siostry Zakonne, Osoby Konsekrowane, Kochani Diecezjanie, Jako że w tym roku upływa okrągła, 25. rocznica Wizyty Apostolskiej św. Jana Pa

ความคิดเห็น


bottom of page