top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 13 sierpnia 2023 r.19 Niedziela Zwykła

Zaktualizowano: 13 sie 2023

Ogłoszenia Parafialne

13 sierpnia 2023 r.

19 Niedziela Zwykła


1. We wtorek 15.08 Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. z błogosławieństwem ziół i kwiatów w porządku niedzielnym. Jest to także Święto Narodowe, rocznica Cudu nad Wisłą, postarajmy się o wywieszenie flag narodowych, Maryjnych czy papieskich. To świadectwo naszej wiary i miłości do Ojczyzny. W tym roku w naszej parafii będziemy przeżywać to Święto patriotyczne jako Gminna Uroczystość, będą obecne władze Samorządowe Gminy Mielnik. Po Mszy Świętej będzie przemarsz ze sztandarem na cmentarz i przy grobach żołnierskich z 1920 r. będzie Hymn Państwowy okolicznościowe przemówienia i złożenie kwiatów , przy grobach wartę honorową zaciągnie Wojsko Polskie.

2. 15 sierpnia o godz. 18 będzie wyświetlony w kościele bezpłatnie film pt.” Prorok”. Film Prorok to opowieść biograficzna, której bohaterem jest kardynał Stefan Wyszyński. Film skupia się na jego ponownym powrocie do kościoła po trzyletnim internowaniu. Produkcja pokazuje jak ponownie staje na czele Kościoła polskiego, zaczynając swoją walkę z władzami komunistycznymi.

3.Zgodnie z apelem Przewodniczącego KEP 15 sierpnia zbiórka na tacę na pomoc ofiarom powodzi na Słowenii.

4.W piątek w naszej parafii rozpoczyna się czterdziestogodzinne Nabożeństwo Eucharystyczne. Poprowadzi je ks.mgr Łukasz Borzęcki – prefekt WSD Drohiczyn.

.. Msze Św. w piątek w kościele:12.00 i 18.00.

Sobota w kościele 12.00 i 18.00.

Zachęcam do udziału w Adoracji lista jest wywieszona w gablocie i na stronie internetowej. Adoracja w sobotę od godz. 8.00 do 18.00

W piątek Adoruje Wspólnota Krwi Chrystusa 13.30-15.30 z Sutna

15.30-17.30 Wspólnota Krwi Chrystusa z Niemirowa

W piątek i sobota na Mszy Św. o 12.00 możliwość spowiedzi. Niedziela adoracja od godziny 8.00 do Sumy z procesją Eucharystyczną. Taca w niedzielę jest przeznaczona do dyspozycji ks. rekolekcjonisty.


5. Jutro wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

6. 17.0. Wspomnienie Św. Jacka prezbitera.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page