top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 14 listopada 2021 r. 33 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne

14 listopada 2021 r.

33 Niedziela Zwykła
1. We wtorek Liturgiczne Święto NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, w sobotę o godz. 12.00 Uroczystość Odpustowa w Kaplicy w Sutnie. Matka Boże Ostrobramska Matka Miłosierdzia jest Patronką Kaplicy w Sutnie.

2. Za Tydzień w niedzielę zbiórka na „Pomoc Kościołowi w potrzebie, także zgodnie z odezwą Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski z prośbą o ogólnopolską zbiórkę funduszy na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej a także w tym roku Solidarni z Libanem- 2,5 mln uchodźców z Syrii, Palestyny i Iraku w Libanie- tysiące bezdomnych rodzin- ofiar wybuchu w porcie.

3. W najbliższą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata- ostatnia Niedziela Roku Liturgicznego. Święto Patronalne WSD w Drohiczynie oraz Akcji Katolickiej. Przyjęcie do grona kandydatów do diakonatu i kapłaństwa alumnów V roku.

4. 18.11 Wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny- dziewicy i męczennicy.

5. 20.11 Wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE

Drohiczyn, dnia 25 maja 2024 r. Czcigodni Duszpasterze, Drogie Siostry Zakonne, Osoby Konsekrowane, Kochani Diecezjanie, Jako że w tym roku upływa okrągła, 25. rocznica Wizyty Apostolskiej św. Jana Pa

Comments


bottom of page