top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 17 grudnia 2023r. III Niedziela Adwentu

Ogłoszenia Parafialne

17 grudnia 2023r.

III Niedziela Adwentu

1.    Składam serdeczne Bóg zapłać ks. Krzysztofowi Kościeleckiemu współpracownikowi Ks. Dziekana Siemiatyckiego.

-  za przyjęcie zaproszenia i przeprowadzenie Rekolekcji Adwentowych w naszej parafii. Bóg zapłać za głębokie poruszające serca i nasze sumienia Słowo Boże. A na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia  ks. Krzysztofowi życzymy wielu łask od Nowo Narodzonej Bożej Dzieciny

2.    Bóg zapłać tym wszystkim, którzy pomogli, by te rekolekcje mogły się odbyć Państwo Jana i Maciej Mormol za obiad w piątek i ciasto, . Także składam serdeczne Bóg zapłać Pani Marioli Butkiewicz za posługę na plebanii przez wszystkie dni za smaczne ciasto.,  Bóg zapłać Państwu Kamili i Arturowi Gackim za kolację w piątek.

3.    Na piątek na godz. 8.00 zapraszam Panów do ustawienia choinek i szopki w kościele.

4.    W    poniedziałek od 11.00 pragnę odwiedzić chorych z posługa sakramentalna przed świętami proszę zgłaszać do mnie takie osoby.

 

 

5.     Roraty w tym tygodniu  w naszej parafii w środę i w sobotę o godz. 17.00 .

 

 

6.    W zakrystii można nabywać opłatek na stół wigilijny.

7.    Za tydzień Wigilia Bożego Narodzenia-- przypominam o religijnym charakterze wieczerzy wigilijnej i tradycyjnym poście. O północy spotykamy się w kościele na Mszy Świętej zwanej Pasterką. Pół godziny przed północą zapraszam do wspólnego  śpiewu kolęd w kościele.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE

Drohiczyn, dnia 25 maja 2024 r. Czcigodni Duszpasterze, Drogie Siostry Zakonne, Osoby Konsekrowane, Kochani Diecezjanie, Jako że w tym roku upływa okrągła, 25. rocznica Wizyty Apostolskiej św. Jana Pa

Comments


bottom of page