top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 22 października 2023 r.29 Niedziela Zwykła

Zaktualizowano: 21 paź 2023

Ogłoszenia Parafialne

22 października 2023 r.

29 Niedziela Zwykła


1. Przeżywamy Miesiąc Październik -nabożeństwo Różańcowe w kościele w powszednie dni po Mszy Św. o godz. 17.00 a w niedzielę po 12.00. Zachęcam serdecznie do Modlitwy Różańcowej wszystkich a zwłaszcza dzieci.

2. Wyłożone kartki wypominkowe.

3. Za tydzień w sobotę 28.10 organizujemy sprzątanie cmentarza grzebalnego i przy kościele. Wzorem lat ubiegłych proszę parafian o pomoc, tak byśmy na Uroczystość Wszystkich Świętych mogli przygotować się jak najlepiej i zewnętrznie.

4. 28.10. Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Dzień Imienin J. E. Ks. Bpa prof. Dra hab. Tadeusza Pikusa, Biskupa Seniora Diecezji Drohiczyńskiej. W modlitwie polećmy Bogu dostojnego Solenizanta.

5.Mając na uwadze ostatnie wydarzenia, które dzieją się na Bliskim Wschodzie, podczas ostatniej środowej audiencji ogólnej papież Franciszek zaapelował do wiernych na całym świecie o włączenie się w piątek 27 października w dzień postu, modlitwy i pokuty w intencji pokoju. Tego wieczoru o godzinie 18.00 w bazylice św. Piotra w duchu pokuty będzie przeżywana godzina modlitwy, aby błagać o pokój w naszych czasach, o pokój na tym świecie.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page