top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 24 grudnia 2023 r.IV Niedziela Adwentu 

Ogłoszenia Parafialne

24 grudnia 2023 r.

IV Niedziela Adwentu 

1.    Dzisiaj wigilia Bożego Narodzenia- przypominam o religijnym charakterze wieczerzy wigilijnej i tradycyjnym poście. O północy spotykamy się w kościele na Mszy Świętej zwanej Pasterką.

 

2.    W Boże Narodzenie w dzień Msze Święte  w Sutnie godz. 10.00 w kościele godz. 12.00.

 

3.    W drugi dzień Świat Bożego Narodzenia  Msze Św. w porządku niedzielnym. Taca z II Dnia przeznaczona jest na KUL.

 

4.    W zakrystii można nabywać opłatek na stół wigilijny.

5.    Bóg zapłać za ofiarowane choinki do kościoła i na plebanię Pan Franciszek Butkiewicz i Antoni Kusznerczuk

6.    Bóg zapłać za pomoc przy ustawianiu żłóbka mi choinek w kościele- Mariola Butkiewicz – główna dekoratorka, Butkiewicz Franciszek, Kusznerczuk Antoni, Panasiuk Wojciech,Waldemar Jankowski i Maria Szpańska .Bóg zapłać Panu Waldemarowi Jankowskiemu za naprawienie rębaka

7.    27.12 w środę Uroczystość odpustowa ku czci Św. Jana Apostoła i Ewangelisty . Uroczysta Msza Św,. Odpustowa o godz. 12.00 i tradycyjne poświęcenie wina.

8.    W przyszłą niedziele Święto Świętej Rodziny. Jest to dzień modlitw o świętość Małżeństw i Rodzin. Po Mszy św. o godz.. 12.00 w kościele nabożeństwo dziękczynne za łaski minionego roku.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE

Drohiczyn, dnia 25 maja 2024 r. Czcigodni Duszpasterze, Drogie Siostry Zakonne, Osoby Konsekrowane, Kochani Diecezjanie, Jako że w tym roku upływa okrągła, 25. rocznica Wizyty Apostolskiej św. Jana Pa

Comments


bottom of page