top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 24 lipca 2022 r.17 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne

24 lipca 2022 r.

17 Niedziela Zwykła

1. We wtorek 26.07 Św. Joachima i Anny Rodziców NMP – dzień wdzięczności ludziom starszym i dziadkom.


2. 29.07 Wspomnienie Św. Marty, Marii i Łazarza.

3. Tydzień temu burza przewróciła ogromna morwę na stara plebanie, został też uszkodzony dach. Bóg zapłać Panom z Niemirowa którzy uprzątnęli to drzewo: Pan Franciszek Butkiewicz radny i sołtys Niemirowa, który zorganizował tą prace i Panowie: Kusznerczuk Antoni, Doroszkiewicz Witek, Saczewko Jerzy i Mormol Patryk.

4. Tradycyjnie miesiąc sierpień ogłoszony jest przez Kościół w Polsce Miesiącem Trzeźwości.. Wierni zaproszeni są do podjęcia w tym czasie całkowitej abstynencji od alkoholu. Starajmy się przeżyć go w duchu odpowiedzialności za Ojczyznę, byśmy nie zmarnowali ofiary życia naszych bohaterów narodowych i wszyscy znaleźli się w Domu Ojca.

8.W poniedziałek 1 sierpnia wyrusza XXXII Piesza Drohiczyńska Pielgrzymka na Jasną Górę- zachęcam do pielgrzymowania duchowego w łączności modlitewnej z pielgrzymami pieszymi. Można już się zapisywać do Duchowego pielgrzymowania w zakrystii wzorem lat ubiegłych, od 1 sierpnia kiedy wszystkie grupy połączą się razem będziemy towarzyszyli duchowo pielgrzymce, będę codziennie na Mszy Św. specjalne rozważania i modlitwy. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone białe kartki można je wziąć do domu wypisać intencje i przy zapisywaniu się do duchowych pielgrzymów przynieść do kościoła.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page