top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 26 listopada 2023 r.34 Niedziela Zwykła- Chrystusa Króla Wszechświata

Zaktualizowano: 26 lis 2023

Ogłoszenia Parafialne

26 listopada 2023 r.

34 Niedziela Zwykła- Chrystusa Króla Wszechświata
1. Za tydzień I Niedziela Adwentu- poświęcenie opłatków na stół wigilijny na każdej Mszy Św..

2. .Rekolekcję Adwentowe rozpoczną się w piątek przed III Niedzielą Adwentu to jest: 15,16 i 17 grudnia.

3. . W piątek Pierwszy piątek Miesiąca – Nabożeństwo do NSPJ w kościele o 17.00 w Sutnie o 16.00

4. 4W sobotę I Sobota miesiąca- Msza Św. w kościele o godz. 17.00

5. 30.11- Święto Św. Andrzeja Apostoła.


6. Po Mszy Świętej o 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu odmówienie Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia – za pobożne odmówienie można uzyskać odpust zupełny..

7.Ogłoszenie Caritasu- Po raz kolejny Caritas naszej Diecezji organizuje akcję „Od serca”. Do wszystkich parafii trafiają torby ekologiczne, które każdy z nas może zabrać do domu w niedzielę 26 listopada po Mszach Świętych, wypełnić artykułami spożywczymi bądź środkami czystości i przynieść je do kościoła w kolejną niedzielę, tj. 3 grudnia, by w ten sposób prawdziwie czynić dobro.

W tym roku do rozdania przygotowano 5 tysięcy toreb. Dzięki zgromadzonym w ten sposób artykułom możliwe będzie przygotowanie świątecznych paczek dla osób najbardziej potrzebujących z terenu całej diecezji. Produkty te będą również wsparciem w prowadzonych przez Caritas świetlicach socjoterapeutycznych i Jadłodajni im. św. Teresy z Kalkuty w Sokołowie Podlaskim.

8. Za tydzień Rusza akcja charytatywna Caritasu pt. „Świeca Wigilijna”. Akcja znana nam od wielu lat- kupując świecę wspieramy najbardziej potrzebujących a zwłaszcza dzieci. Świece zapalamy na wigilijnym stole, a także podczas wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Są dwa rodzaje świec: małe- 10 zł

Duże- 20 zł

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page