top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 27 marca 2022 r.IV Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia Parafialne

27 marca 2022 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Kończymy nasze Rekolekcje Wielkopostne wyrażamy naszą wdzięczność najpierw Bogu samemu za ten czas i łaski jakie otrzymaliśmy. Dziękujemy również ludziom którymi Pan Bóg posługuje się, przede wszystkim ks. dr Rafałowi Pokrywińskiemu- profesorowi UKSW w Warszawie i WSD w Drohiczynie, kapelanowi Wojska Polskiego za to że zgodził się do nas przyjechać , za jego posługę, tak pięknie, prosto i głęboko, treściwie przekazane nam Słowo Boże , życzymy wielu łask Bożych i Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg zapłać również parafianom, którzy pomogli Państwo Joanna i Maciej Mormol i ich restauracji Wczasowa za to że przez 3 dni rekolekcji stołowali kapłanów. Serdeczne Bóg Zapłać. Państwu Kamili i Arturowi Gackim za kolację w Sobotę . Bóg zapłać Pani Joannie Mormol za przepyszne ciasto. Bóg zapłać Pani z Niemirowa za jajka.

2.Nabożeństwa Wielkopostne( odpust zupełny)

a) Droga Krzyżowa w kościele- piątek- g.17.00

b) Gorzkie żale – po Sumie

3.Proszę zgłaszać chorych, którzy do kościoła nie mogą przybyć, chętnie odwiedzę ich w domu w środę z posługą sakramentalną..

4.Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego .


5.W piątek I piątek miesiąca Nabożeństwo do NSPJ w Sutnie godz. 16.00 w kościele godz. 17.00.

6. W sobotę I sobota Nabożeństwo do NSNMP w kościele godz. 17.00.

7. Za tydzień kolejna akcja charytatywna Caritasu i okazja do jałmużny wielkopostnej- Baranek Wielkanocy z białej czekolady- 6 zł szt..
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page