top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 28 kwietnia 2024 r. V Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia Parafialne

28 kwietnia 2024 r.

 V Niedziela Wielkanocna

1.    29.04 Wspomnienie Św. Katarzyny Sieneńskiej Patronki Europy i także Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II Wojny Światowej..

2.    Od środy rozpoczynamy nabożeństwo majowe, w kościele po Mszy Św. o godz. 18.00 a w niedziele po 12.00.Serdecznie zachęcam do udziału w tym nabożeństwie.

 

3.    W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski- Msze Św. w porządku niedzielnym  jest to także I piątek miesiąca i nabożeństwo do NSPJ.

4.    4 maja Św. Floriana – modlimy się w intencji strażaków.

 

5.    W sobotę  -pierwsza sobota- nabożeństwo ku czci Niepokalanego serca NMP o godz. 18.00.

6.    W następną niedzielę- I Niedziela miesiąca- po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna.

7.    We  wtorek na Święto Flagi i piątek na Uroczystość NMP Królowej Polski wywieśmy flagi biało-czerwone, Maryjne i Papieskie. Niech to będzie wyraz naszego patriotyzmu i naszej wiary.

8.    Za tydzień w niedzielę 5 maja modlimy się za WSD w Drohiczynie i ofiary składane na tacę przeznaczone będą na utrzymanie tej uczelni.

9.W środę 1 maja Nabożeństwo Poświęcenia Pół w Sotnie godz. 10.00 i w Niemirowie godz. 18.00.

 10. Bóg zapłać anonimowym ofiarodawcom z Sutna za ufundowanie pięknej drewnianej tablicy z napisem tytułu wezwania kaplicy.

 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page