top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 28 listopada 2021 r.I Niedziela Adwentu

Zaktualizowano: 28 lis 2021

Ogłoszenia Parafialne

28 listopada 2021 r.

I Niedziela Adwentu1. Rekolekcję Adwentowe rozpoczną się w piątek przed III Niedzielą Adwentu to jest: 10, 11 i 12 grudnia.

2.W piątek I piątek miesiąca Nabożeństwo do NSPJ w Sutnie godz. 16.00 w kościele godz. 17.00.

3.W sobotę I Sobota miesiąca – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w kościele godz. 17.00

4.Bóg zapłać Kołu Gospodyń Wiejskich „ Nadbużanki” z Niemirowa za przepieką dekoracje Adwentową za ufundowanie świece do wieńca Adwentowego. Uczestnicy wykonania Wieńca Adwentowego: Hodun Helena, Kusznerczuk Henryka, Szymczuk Antonina, Saczewko Halina, Szpańska Maria, Hodun Irena, Jankowska Anna, Hackiewicz Maria, Muc Marianna, Kaczmarczyk Danuta.

5.Roraty w Adwencie w naszej parafii w środy i soboty o godz. 17.00..

6.Dzisiaj poświęcenie opłatków na stół wigilijny.

7.Rusza akcja charytatywna Caritasu pt. „Świeca Wigilijna”. Akcja znana nam od wielu lat- kupując świecę wspieramy najbardziej potrzebujących a zwłaszcza dzieci. Świece zapalamy na wigilijnym stole, a także podczas wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Jest jeden rodzaj świec.

Duże- 18 zł .

8. Caritas rozpoczyna nową akcje pt: „Boski Adwent-CEGIEŁKA NA DOM DZIECKA RAFAEL”.To jedyne katolickie kalendarze w całej Polsce. W środku znajdziemy czekoladki, jak i zadania do wykonania na każdy dzień Adwentu, które maja przygotować dzieci do Świąt Bożego Narodzenia. Tematyka zadań porusza temat pomocy bliźniemu. Czekoladki to miły dodatek, ale najważniejsze jest duchowe przygotowanie na Narodziny Jezusa . cena kalendarza -15 zl.


9.Ofiary składane na tacę za tydzień w II Niedzielę Adwentu są przeznaczone na pomoc Kościołowi na Wschodzie .

10. 30.11 Święto Św. Andrzeja Apostoła.

11. Bóg zapłać Powiatowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach za wycięcie martwego drzewa przy kościele. Bóg zapłać Panom; Franciszek Butkiewicz, Wojciech Panasiuk i Antoni Kusznerczuk za pomoc przy wycince tego drzewa.

12. W minionym tygodniu zostały przy kościele wykonane następujące prace: odnowione drzwi główne i do zakrystii, oczyszczono i pomalowano barierki podjazdu dla niepełnosprawnych, a także oczyszczono, naprawione i pomalowano wszystkie ławki na zewnątrz kościoła.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page