top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 3 grudzień 2023 r.I Niedziela Adwentu

Ogłoszenia Parafialne

3 grudzień 2023 r.

I Niedziela Adwentu1. Rekolekcję Adwentowe rozpoczną się w piątek przed III Niedzielą Adwentu to jest: 15, 16 i 17 grudnia.


2. Bóg zapłać Paniom z KGW „ Nadbużanki” z Niemirowa i Pani Marioli Butkiewicz za przepiękną dekorację Adwentową w kościele,.


3. Roraty w Adwencie w naszej parafii w środy i soboty o godz. 17.00.. .


4. Dzisiaj poświęcenie opłatków na stół wigilijny.


5. 7.12 Wspomnienie Św. Ambrożego, biskupa i doktora kościoła.


6. W PIATEK Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP- Msze Św. : Sutno- 8.45, i w Kościele- 17.00. Jest to także 32 Rocznica Powstania Radia Maryja.7. Rusza akcja charytatywna Caritasu pt. „Świeca Wigilijna”. Akcja znana nam od wielu lat- kupując świecę wspieramy najbardziej potrzebujących a zwłaszcza dzieci. Świece zapalamy na wigilijnym stole, a także podczas wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Są dwa rodzaje świec: małe- 10 zł

Duże- 20 zł

8. Ofiary składane na tacę za dwa tygodnie w II Niedzielę Adwentu są przeznaczone na pomoc Kościołowi na Wschodzie .


9. Zakupiłem w Nadleśnictwie Nurzec prawie 20m 3 grabiny na opał na zimę, Bóg zapłać Panom z Niemirowa : Franciszek Butkiewicz , radny i sołtys Niemirowa. Antoni Kusznerczuk i Wojciech Panasiuk za pocięcie tego drzewa.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE

Drohiczyn, dnia 25 maja 2024 r. Czcigodni Duszpasterze, Drogie Siostry Zakonne, Osoby Konsekrowane, Kochani Diecezjanie, Jako że w tym roku upływa okrągła, 25. rocznica Wizyty Apostolskiej św. Jana Pa

Comentarios


bottom of page