top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 3 września 2023 r.22 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne

3 września 2023 r.

22 Niedziela Zwykła

1. W piątek 8 września przypada Święto Narodzenia NMP- czyli Matki Bożej Siewnej. Msze Święte i poświęcenie ziarna siewnego: Sutno godz. 8.45, Niemirów g. 18.00.

2. 9 września będziemy dziękowali Panu Bogu za tegoroczne zbiory z naszych pól, łąk i ogrodów. Diecezjalne Święto Dziękczynienia, nazwane dożynkami, będzie miało miejsce w Łubinie Kościelnym. Początek uroczystości o godz. 11.00, wszystkich serdecznie zaprasza nasz Ks. Biskup.

3. 07.09 Wspomnienie Bł. Ignacego Kłopotowskiego- prezbitera.

4. W czwartek wyrusza VIII Piesza Pielgrzymka Drohiczyn- Loretto. Szczegóły zapisów znajdują się na stronie Diecezji.

5.ZAPROSZENIE


"Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg i Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu siemiatyckiego na PIKNIK RODZINNY organizowany wspólnie z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej promujący Rządowy Program „Rodzina 800+”, który odbędzie się 3 września w godzinach 12.00-17.00 na Placu Zespołu Szkół Technicznych w Czartajewie. Na uczestników, a w szczególności dzieci czeka wiele atrakcji: różnego rodzaju animacje, dmuchane place zabaw, pokazy baniek mydlanych, konkursy z nagrodami, występy artystyczne, strefa gastronomiczna i relaksu".

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page