top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 30 lipca 2023 r.17 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne

30 lipca 2023 r.

17 Niedziela Zwykła


1. Tradycyjnie miesiąc sierpień ogłoszony jest przez Kościół w Polsce Miesiącem Trzeźwości.. Starajmy się przeżyć go w duchu odpowiedzialności za Ojczyznę, byśmy nie zmarnowali ofiary życia naszych bohaterów narodowych i wszyscy znaleźli się w Domu Ojca.2. We wtorek 1 sierpnia wyrusza XXXIII Piesza Drohiczyńska Pielgrzymka na Jasną Górę- zachęcam do pielgrzymowania duchowego w łączności modlitewnej z pielgrzymami pieszymi. Można już się zapisywać do Duchowego pielgrzymowania w zakrystii wzorem lat ubiegłych, od jutra 1 sierpnia kiedy wszystkie grupy połączą się razem będziemy towarzyszyli duchowo pielgrzymce, będę codziennie na Mszy Św. specjalne rozważania i modlitwy.


3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca Nabożeństwo do NSPJ w Sutnie o godz. 17.00 a w kościele o godz. 18.00. Pierwsza sobota – nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.00.


4. 31.07 Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.


5. 01.08 Wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora kościoła.

6. 04.08 Wspomnienie Św. Jana Marii Viannea prezbitera- patrona kapłanów.

7. W Przyszłą niedziele 06.08 Święto Przemienienia Pańskiego I niedziela miesiąca po Sumie procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZASADY BEZPIECZNYCH RELACJI POMIĘDZY DZIEĆMI

ZASADY BEZPIECZNYCH RELACJI POMIĘDZY DZIEĆMI Parafia Niemirów jest miejscem zapewniającym bezpieczeństwo dzieciom także w grupie rówieśniczej. Kierując się wartościami wypływającymi z Ewangelii, stara

Commenti


bottom of page