top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 31 lipca 2022 r.18 Niedziela Zwykła

Zaktualizowano: 30 lip 2022

Ogłoszenia Parafialne

31 lipca 2022 r.

18 Niedziela Zwykła

1. Za tydzień I niedziela miesiąca wystawienie NS i procesja wokół kościoła po Sumie.

2. 01.08. Wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego biskupa i doktora Kościoła.

3. 04.08 Wspomnienie Św. Jana Marię Vianeya, prezbitera- patrona kapłanów.

4. 06.08. - Święto Przemienienia Pańskiego.

5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca Nabożeństwo do NSPJ w Sutnie o godz. 17.00 a w kościele o godz. 18.00. Pierwsza sobota – nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.00


6. Tradycyjnie miesiąc sierpień ogłoszony jest przez Kościół w Polsce Miesiącem Trzeźwości.. Wierni zaproszeni są do podjęcia w tym czasie całkowitej abstynencji od alkoholu. Starajmy się przeżyć go w duchu odpowiedzialności za Ojczyznę, byśmy nie zmarnowali ofiary życia naszych bohaterów narodowych i wszyscy znaleźli się w Domu Ojca.

8.Jutro wyrusza XXXII Piesza Drohiczyńska Pielgrzymka na Jasną Górę- zachęcam do pielgrzymowania duchowego w łączności modlitewnej z pielgrzymami pieszymi. Można już się zapisywać do Duchowego pielgrzymowania w zakrystii wzorem lat ubiegłych, od 1 sierpnia kiedy wszystkie grupy połączą się razem będziemy towarzyszyli duchowo pielgrzymce, będę codziennie na Mszy Św. specjalne rozważania i modlitwy. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone białe kartki można je wziąć do domu wypisać intencje i przy zapisywaniu się do duchowych pielgrzymów przynieść do kościoła.

9. W sobotę 6 sierpnia o godz. 20.20 na łące obok kościoła będzie wyświetlony w warunkach plenerowych na leżakach film pt. „ Cud w Gaudelupe”- jest to film z 2020 r o objawieniach Matki Bożej w Gaudelupe. Film będzie wyświetlony bezpłatnie.Gdyby padał deszcze film będzie wyświetlony w kościele.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page