top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 5 maja 2024 r.VI Niedziela Wielkanocna

Zaktualizowano: 4 maj

Ogłoszenia Parafialne

5 maja 2024 r.

VI Niedziela Wielkanocna

1.     Nabożeństwo majowe, w kościele po Mszy Św. o godz. 18.00 a w niedziele po 12.00.Serdecznie zachęcam do udziału w tym nabożeństwie.

2.    We wtorek w naszej parafii Diecezjalny Dzień Modlitw o powołana, Uroczysta Msza Święta o godz. 12.00. Po Mszy Świętej Adoracja   Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania. Od 13.00 do 13.30 adoruje KżR i Wspólnota Krwi Chrystusa z Sutna i Mieszkańcy Adamowa i Mętnej od 13.30 do 14.00 adoruje KŻR i Wspólnota Krwi Chrystusa z Niemirowa. O godz. 14 zakończenie adoracji

3.    W środę Uroczystość Odpustowa ku czci Św. Stanisława Biskupa i Męczennika – Patrona naszego kościoła i parafii.. Uroczystość odpustowa w kościele o godz. 12.00

4.    Za tydzień w niedzielę 12 maja Rocznica Pierwszej Komunii Św. Dzieci  o godz. 12.00.

 

5.    6 maja Święto św. Apostołów  Filipa i Jakuba.

W środę 8 maja 25 Rocznica Święceń biskupich seniora Tadeusza Pikusa, w modlitwie polećmy Go Bogu

6.    W piątek pierwszy dzień Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

 

7.    W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 

8.    Bóg zapłać Pani Danusi Kaczmarczyk i Jej Wnuczce Dagmarze za uporządkowanie drugiego już Krzyża przy wjedzie do Niemirowa w/w Wilanówki.

9.   Sakramentalny związek małżeński  mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Paulina Weronika Mormol- pana - zam. Sutno, par. tutejszej i Mateusz Kadej- kawaler- zam. Mielnik- par Przemienienia Pańskiego w Mielniku- zapowiedź I. Kto by wiedział o jakichkolwiek przeszkodach uniemożliwiających zawarcie tego małżeństwa powinien w sumieniu mnie powiadomić. 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page