top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 7 maja 2023 r.V Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia Parafialne

7 maja 2023 r.

V Niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwo majowe, w kościele po Mszy Św. o godz. 18.00 a w niedziele po 12.00.Serdecznie zachęcam do udziału w tym nabożeństwie.


2. Jutro Uroczystość Odpustowa ku czci Św. Stanisława Biskupa i Męczennika – Patrona naszego kościoła i parafii- Uroczysta Msza Św. Odpustowa o godz. 12.00. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian. Jest to najważniejsze Święto w naszej parafii.


3. Bóg zapłać za piękne dekorację na Nabożeństwo Majowe w kościele Pani Marioli Butkiewicz.


4. Jutro przypada 24 rocznica Święceń Biskupich biskupa seniora Tadeusza Pikusa. W modlitwie polećmy go Bogu.

5. Za tydzień w niedziele w naszej parafii Uroczystość I Komunii Dzieci.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZAPROSZENIE

Drohiczyn, dnia 25 maja 2024 r. Czcigodni Duszpasterze, Drogie Siostry Zakonne, Osoby Konsekrowane, Kochani Diecezjanie, Jako że w tym roku upływa okrągła, 25. rocznica Wizyty Apostolskiej św. Jana Pa

Comments


bottom of page