top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 8 maja 2022 r.IV Niedziela Wielkanocna

Zaktualizowano: 11 maj 2022

Ogłoszenia Parafialne

8 maja 2022 r.

IV Niedziela Wielkanocna

1. Podziękowania: Ks. dr Rafałowi Pokrywińskiemu- profesorowi UKSW w Warszawie i profesorowi WSD w Drohiczynie- kapelanowi Wojska Polskiego.Za to że zgodził się przyjechać z za Odprawienie Mszy Świętej, za Słowo Boże- Serdeczne Bóg Zapłać. Księżom gościom:ks. kanonikowi Bhdanowi Sawickiemu- wicedziakanowi dekanatu siemiatyckiego i proboszczowi parafii Św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach, oo. Sercanom z Mielnika o. Kazimierzowi Proboszczowi i Jego pomocnikowi o. Dariuszowi, Bóg zapłać ks. z Siemiatycz ks. Kan. Jarosław Kuźmicki- Kapelan Szpitala i wikariusze ks. Artur Żandarski i Piotr Śledź, Bóg zapłać Państwu Joannie i Maciejowi Mormol ich restauracji Wczasowa z Mielnika za odpustowy obiad. Bóg zapłać paniom pomagającym w kuchni Bożena Bojko i Mariola Butkiewicz.Bóg zapłać Panu Witkowi Pawluczukowi za ofiarowane ryby.

2. Bóg zapłać Panom Arturowi Gackiemu Przewodniczącemu Rady Gminy Mielnik za ofiarę 400 zł i Radnemu i Sołtysowi z Niemirowa Franciszkowi Butkiewicz za ofiarę 100 zł na nowe flagi, które zostały skradzione sprzed kościoła w nocy 3 maja w Uroczystość NMP Królowej Polski..

3. Nabożeństwo majowe, w kościele po Mszy Św. o godz. 18.00 a w niedziele po 12.00.Serdecznie zachęcam do udziału w tym nabożeństwie.


4. Przygotowania praktyczne dzieci do I Komunii Św. W tym tygodniu I spotkanie w poniedziałek godz. 16.00 w kościele.


5. Za tydzień w niedzielę zbiórka na tacę na WSD w Drohiczynie.


6. 14.05 Święto Św. Macieja Apostoła.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page