top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 8 października 2023 r.27 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne

8 października 2023 r.

27 Niedziela Zwykła
1. Od wtorku 9 października do czwartku 19 października udaję się na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Msza Święta w zwykłe dni będzie odprawiana w kościele o godz. 16.30 a po niej Panie z KŻR same będą odmawiać Różaniec. Klucze od kościoła będzie miał Pan Stanisław Butkiewicz. W wszystkich nagłych sprawach duszpasterskich zastępuje O. Kazimierz Jasielczuk proboszcz z Mielnika , proszę się do niego zwracać.


2. Przeżywamy Miesiąc Październik -nabożeństwo Różańcowe w kościele w powszednie dni po Mszy Św. o godz. 16.30 a w niedzielę po 12.00. Zachęcam serdecznie do Modlitwy Różańcowej wszystkich.


3. Wyłożone kartki wypominkowe.

4. 13.10. Wspomnienie bł Honorata Koźmińskiego, prezbitera.


5. W sobotę za trzy tygodnie 28.10 organizujemy sprzątanie cmentarza grzebalnego i przy kościele. Wzorem lat ubiegłych proszę parafian o pomoc, tak byśmy na Uroczystość Wszystkich Świętych mogli przygotować się jak najlepiej i zewnętrznie.


6. Trwa Akcja Caritas „ Znicz”. Kupując znicz Caritas do symbolicznego światła pamięci o naszych zmarłych dokładamy im pomoc w postaci czynów miłosierdzia, a to o wiele ważniejsze i bardziej pomocne niż sam znicz. Serdecznie zachęcam do włączenia się w tę akację i taka pomoc naszym zmarłym. Cena znicza 10 zł.


7. Za tydzień w niedzielę 15.10 będziemy przezywać XXIII Dzień Papieski pod hasłem:” Cywilizacja Życia”- ofiary złożone na tace będę przeznaczone na stypendia dla dolnej lecz ubogiej młodzieży w ramach dzieła Nowego Tysiąclecia.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ความคิดเห็น


bottom of page