top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 16 czerwca 2022 r.Uroczystość Bożego Ciała

Ogłoszenia Parafialne

16 czerwca 2022 r.

Uroczystość Bożego Ciała


1. Przez Oktawę Bożego Ciała Nieszpory Eucharystyczne i Procesja wokół Kościoła o godz. 18.00 w niedzielę procesja Eucharystyczna po sumie.


2. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się by ta dzisiejsza Uroczystość była przezywana godnie. Bóg zapłać Panu Patrykowi Mormol i Jego ekipie, którzy wczoraj pracowali przy ustawianiu ołtarzy. Bóg zapłać Radnemu i Sołtysowi Niemirowa Panu Franciszkowi Butkiewiczowi , i Witkowi Doroszkiewicz za przywiezienie brzózek do ołtarzy. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli dekorować ołtarze: I ołtarz- Pani Bożena Bojko- pomagali jej mieszkańcy ul. Cmentarnej, II- Pani Marta Hodun, pomagali jej mieszkańcy ul Brzeskiej, Bóg zapłać Panu Jackowi Hodun za nowy stelaż do ołtarza i pomoc przy III Ołtarzu. III- Państwo Halina Doroszkiewicz, pomagali jej mieszkańcy ul. Zamkowej .IV- Pani Mariola Butkiewicz- pomagali jej mieszkańcy ul. Szpitalnej i Pl. Wyzwolenia. .


3. Bóg zapłać Państwu Justynie i Mirosławowi Kirczukom za naprawienie i sfinansowanie remontu nagłośnienia.


4. Bóg zapłać Panu Henrykowi Krawczukowi za dokumentację fotograficzną


5. Bóg zapłać Panu Sołtysowi i Radnemu Franciszkowi Butkiewicz i Witkowi Doroszkiewicz za wykoszenie trawy w parku.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZASADY BEZPIECZNYCH RELACJI POMIĘDZY DZIEĆMI

ZASADY BEZPIECZNYCH RELACJI POMIĘDZY DZIEĆMI Parafia Niemirów jest miejscem zapewniającym bezpieczeństwo dzieciom także w grupie rówieśniczej. Kierując się wartościami wypływającymi z Ewangelii, stara

Commenti


bottom of page