top of page
  • parafianiemirow

Ogłoszenia Parafialne 19 marca 2023 r.IV Niedziela Wielkiego Postu

Zaktualizowano: 19 mar 2023

Ogłoszenia Parafialne

19 marca 2023 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Kończymy nasze Rekolekcje Wielkopostne wyrażamy naszą wdzięczność najpierw Bogu samemu za ten czas i łaski jakie otrzymaliśmy. Dziękujemy również ludziom którymi Pan Bóg posługuje się, przede wszystkim ks. mgr Michałowi Siduniakowi Dyrektorowi Drohiczyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Gorę a jednocześnie studentowi KUL za to że zgodził się do nas przyjechać , za jego posługę, tak pięknie, prosto i głęboko, treściwie przekazane nam Słowo Boże , życzymy wielu łask Bożych i Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg zapłać również parafianom: Państwu Joannie i Maciejowi Mormol z Sutna za obiad w piątek. Państwu Kamili i Arturowi Gackim za kolację w piątek. Bóg zapłać Pani Marioli Butkiewicz za stołowanie kapłanów w inne dni rekolekcji i za przepyszne ciasto Paniom Mariola Butkiewicz i Joannie Mormol i anonimowa pani z Niemirowa.

2.Nabożeństwa Wielkopostne( odpust zupełny)

a) Droga Krzyżowa w kościele- piątek- g.17.00

b) Gorzkie żale – po Sumie

3.Proszę zgłaszać chorych, którzy do kościoła nie mogą przybyć, chętnie odwiedzę ich w domu w środę z posługą sakramentalną..


4.Jutro Uroczystość Św. Józefa- modlimy się za mężczyzn.

5. Za tydzień kolejna akcja charytatywna Caritasu i okazja do jałmużny wielkopostnej- Baranek Wielkanocy z białej czekolady- 10 zł szt.

6.25.03. Przypada 31 Rocznica powstania w obecnym kształcie Diecezji Drohiczyńskiej.

7. 25.03- Rocznica powołania przez Stolicę Apostolską Drohiczyńskiej Kapituły Katedralnej.

8. W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego- Dzień Świętości Życia- taca na Fundusz Obrony Życia. Msze Święte w porządku niedzielnym..


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ZASADY BEZPIECZNYCH RELACJI POMIĘDZY DZIEĆMI

ZASADY BEZPIECZNYCH RELACJI POMIĘDZY DZIEĆMI Parafia Niemirów jest miejscem zapewniającym bezpieczeństwo dzieciom także w grupie rówieśniczej. Kierując się wartościami wypływającymi z Ewangelii, stara

Comments


bottom of page